Hitem letošního realitního trhu je...?

01.06.2020

Pokud uvažujete dlouhodobě o prodeji Vaší chaty či chalupy, tak neváhejte! Letošní rok přeje domácí rekreaci. Zda v některých oblastech realitního trhu došlo k ochlazení či snížení cen, u rekreačního bydlení je trend naprosto opačný.

Doba po-covidová přinesla mimo jiné nový náhled na globální cestování. Ve chvíli, kdy jsme všichni sledovali přes televizní obrazovky, jak nový vir postupuje do Evropy a jak v Itálii a ve Španělsku přináší velké komplikace nikdo moc nedoufal, že se letos vůbec někam mimo Českou Republiku podíváme. S odstupem času již tuto situaci tak tragicky nevnímáme, což je dáno především ne tak komplikovanou situací u nás. Na druhou stranu již mnoho lidí objevilo krásy naší země a rozhodlo se, že letošní rok stráví svojí dovolenou v tuzemsku. S  tímto rozhodnutím přišlo i rozhodnutí jezdit do vlastního. 

Trend ,,chataření,, je po hlubokém útlumu na vzestupu několik posledních let,  avšak letos jde o extrémně zajímavou komoditu s prodejními cenami vysoko nad cenovými mapami. Nebojte se ani pronájmu takovéto objektu. 

Přeju Vám krásné a poklidné léto at' už na Vaší chatě či jinde.