MODROZELENÁ ÚSPORÁM aneb jak mít energie levnější

30.07.2017

Slyšeli jste již o projektu MODROZELENÁ ÚSPORÁM? Ne? V tom případě jste na správném místě. Projekt MODROZELENÁ ÚSPORÁM Vám vytvoří plán úspory energií ve Vaší nemovitosti. Rychle, jednoduše a s minimem investice šetříte naší přírodu a zároveň ušetříte až deseti tisíce korun ročně. 


MZÚ© nabízí kompletní energetické poradenství. Program je vhodný pro každého od domácnosti, přes firmy až po obce. Na základě prvotní konzultace vytvořím plán úspory, který efektivně zkombinuje například úspory na vodě, vytápění, osvětlení, elektrické energii, distribuční sazbě, jističi, zemním plynu a další.

MZÚ© je velmi zajímává metoda snižování nákladů, jelikož její návratnost je několikanásobně kratší než u klasických, a i přes svoji nákladnost populárních, metod, jako je zateplení domu, výměna oken a dalších.

Vzorový příklad na domácnosti

Na základě poskytnutých údajů vypracuji kompletní analýzu Vaší domácnosti a drobnými úspornými opatřeními dokážeme výrazně snížit výdaje za elektřinu, plyn, osvětlení, vodu a její ohřev.

Mezi tato úsporná řešení patří optimalizace dodavatele, distribuční sazby a celkové snížení spotřeby vody a elektrické energie.

Nabízíme Vám dlouhodobou spolupráci. Neustále sledujeme energetický trh a podle probíhajících změn aktualizujeme svou nabídku. V rámci pravidelného servisu Vás budeme informovat o dalších možnostech jak snížit výdaje za energie.

Plán úspor lze realizovat částečně či postupně, avšak abychom docílili co největší efektivnosti doporučujeme aplikace všech doporučení. Níže vidíte příklad celkových nákladů versus úspory na běžné domácnosti při implementaci všech doporučení.