Služby při prodeji nemovitosti

Stanovení ceny nemovitosti

Hodnocení nemovitosti

Na základě znalosti trhu a pomocí cenových map stanovíme co nejpřesnější hodnotu Vaší nemovitosti. Správně stanovená cena je s prezentací nemovitosti nejdůležitější částí pro úspěšný a rychlý prodej nemovitosti s co nejvyšším možným ziskem. 

Prezentace nemovitosti

Fotografie, videoprohlídka

Ve spolupráci s profesionálním fotografem vytvoříme profesionální fotografie, videoprohlídku či jiné propagační materiály sloužící k rychlému a efektivnímu prodeji Vaší nemovitosti. Kvalitní prezentace přivede na nemovitost více potenciálních kupujících.

Inzerce nemovitosti

Realitní servery, noviny

Inzerce nemovitosti se skládá z několika samostatných kategorií od prezentace na internetových realitních serverech, inzerce v reaitních novinách, propagace pomocí letáků v dané lokalitě až po prodejní plachty na nemovitosti. Dnes se realitní obchod přesunul hlavně na internetové realitní servery, ale nesmíme zapomínat i na obyvatele, kteří internet nepoužívají a také jim dát vědět o prodeji dané nemovitosti. 

Právní servis

Ochrana při prodeji

Každý realitní obchod je jedinečný, proto také každá naše kupní smlouva je jedinečná. Kupní smlouvy připravují naši právní zástupci na základě konkrétních informací ke konkrétnímu případu. I u běžného nekomplikovaného prodeje bývají hypoteční úvěry, zástavní práva, věcná břemena a jiné odchylky, z tohoto důvodu není vhodné používat prefabrikovanou kupní smlouvu. Samozřejmostí je advokátní úschova peněz.

Daň z nabytí nemovitosti

Vyhotovení daňového přiznání

Po zavkladování nového vlastníka do katastru nemovitostí je povinností podat daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Tento dokument je třeba odevzdat do 3 měsíců od zavkladování na příslušný finanční úřad. Vyplňování daňového přiznání je pro každého zdlouhavá a náročná záležitost. Pro naše klienty tento dokument připravujeme i přes to, že již povinnost platby daně z nabytí nemovitosti je od 1.11.2016 přesunuta na kupující.

Převod energií

Program modrozelená úsporám

Posledním krokem v procesu prodeje nemovitosti je její předání novému vlastníkovi včetně ukončení všech závazků původního majitele vůči nemovitosti a převodu energií a dalších závazků na nového majitele. Součástí převodů je kompletní energetické poradenství ve spojení s programem Modrozelená úsporám, který pomáhá klientům šetřit přírodní zdroje ruku v ruce s úsporou finančních prostředků na energetických komoditách. 

Objednejte si službu

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.