Služby u pronájmu nemovitosti

Prezentace nemovitosti

Fotografie, videoprohlídka

V rámci prezentace nemovitosti zajistíme kvalitní fotografie. Dobře a kvalitně odprezentovaná nemovitost ve spojení s vhodnou inzercí je základem úspěšného nalezení nového nájemníka. Inzerce nemovitosti se skládá z několika samostatných kategorií od prezentace na internetových realitních serverech, inzerce v reaitních novinách, propagace pomocí letáků v dané lokalitě až po informační plachty na nemovitosti.

Nájemní smlouva

Kompletní právní servis

Nedílnou součástí procesu pronájmu Vaší nemovitosti je kompletní právní poradenství a právní servis, jehož součástí je prověření nájemníka z veřejně dostupných zdrojů o neplatičích, zajištění nájemní smlouvy s budoucím nájemníkem, právní poradenství v případě komplikovanějších právních faktů, či následné právní konzultace v případě problematických řešení mezi novým nájemníkem a majitelem nemovitosti. 

Garance nájemníka

Ručíme za své služby

Při vyhledávání budoucího nájemníka se snažíme eliminovat všechny budoucí komplikace jak s nájemníkem, tak i s jeho platební morálkou. V rámci veřejně dostupných zdrojů prověřujeme minulou platební morálku potenciálního nájemníka. Po podpisu nájemní smlouvy garantujeme trvání smlouvy minimálně 1 roku. V případě, že v rámci nájemního vztahu dojde k dřívějšímu ukončení nájemní smlouvy najdeme Vám zdarma nového nájemníka.

Převod energií

Program modrozelená úsporám

Předání nemovitosti novému nájemníkovi provedeme včetně ukončení všech závazků původního nájemníka či majitele vůči dodavatelským společnostem. Součástí předání nemovitosti jsou i převody energií včetně kompletního energetického poradenství ve spojení s programem Modrozelená úsporám, který pomáhá klientům šetřit přírodní zdroje ruku v ruce s úsporou finančních prostředků na energetických komoditách.

Objednejte si službu

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.